• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
Pokrovitelji
Pasica
Povezave
Pasica
Pasica
Pasica
Pasica

Kvarnerska liga

Frenki

V soboto, 29. marca 2020, je na Rijeki potekalo posamično dvoransko prvenstvo Kvarnerske lige, na katerem se je pomeril tudi Matej Gec, atlet Atletskega kluba Koper, ki je v kategoriji pionirjev U16 na razdalji 60m zasedel odlično 2. mesto z rezultatom 8,11 s.

Čestitamo!

 

Državno prvestvo v dvorani U14

IMG_4763

V Ljubljani je potekalo državno prvenstvo v dvorani za pionirke in pionirje letnike 2007, na katerem so nastopili tudi koprski atleti. Neja Babič je z novim osebnim rekordom 8.59 v kvalifikacijah na 60m zasedlo 4. mesto in se uvrstila v finale A, kjer je zasedla 5. mesto s časom 8,63. Pia Rendič je v isti disciplini 60m v kvalifikacijah odtekla osebni rekord 8.66 in zasedla 7. mesto ter se uvrstila v finale B, kjer je s časom 8.84 skupno zasedla 10. mesto. Neža Starc je nastopala na 50m ovire, kjer se je z novim osebnim rekordom 10,84, uvrstila v finale B in zasedla skupno 10. mesto. Čestitamo.

 

Koprska štafeta državni prvaki

tafeta

V soboto, 11. 1. 2020, je v Slovenski Bistrici potekalo državno prvenstvo v atletiki za pionirje letnik 2009 in 2010.

Velik uspeh je dosegla mešana štafeta 6 x 40m v kategoriji letnik 2010, ki je postala državni prvak. V postavi štafete so sodelovali Dinka Mikin, Vinke Antonio Vlašič, Eva Štolfa, Nejc Brecelj, Iris Rojac in Žiga Kržič. 

Eva Štolfa ter Nejc Brecelj sta se domov vrnila še vsak z eno medaljo, Eva je bila tretja v šprintu na 50m, Nejc pa drugi na isti razdalji. 

Pohvaliti velja še vse ostale naše tekmovalce. 

Eva Kavčič - 4. mesto 

Štafeta 6x50m l. 2009 - 5. mesto

Martin Likon Matič - 5. mesto

Žiga Kržič - 6. mesto

Dinka Mikin - 6. mesto

Vinke Antonio Vlašič - 7. mesto

Jurij Benkič - 8. mesto

Iris Rojac - 9. mesto

Ivan Ratoša - 12. mesto

Ilaria Stančič - 18. mesto

Iris Likon Matič - 22. mesto

Čestitke vsem!

 

41. KOPRSKI TEK - REZULTATI

Disciplina: 1 MILJA
Spol: MOŠKI
Mesto Priimek Ime Letnik Rezultat Klub
           
1. PUPPIS TINE 2003 04:54,3 AD Štajerska
2. VAN DER HEIJDEN ERIK 1991 04:58,7 TK Ljubljana
3. ŽORŽ ŽAN 2001 05:18,1 AK Koper
4. ZUPANČIČ AHAC 2005 05:19,9 AD Štajerska
5. KLADOŠEK MARIN 2005 05:33,7 AD Štajerska
6. MLEKOŽ JAKA 2006 05:49,7 AD Štajerska
7. RODICA ALEŠ 1994 05:57,3  
8. GEC MATEJ 2006 06:00,9 AK Koper
9. MAVER MATIJA 2003 06:09,6 AD N. Aurora
10. ROJAC ENEJ 2007 06:12,0 AK Koper
Disciplina: 1 MILJA
Spol: ŽENSKE
Mesto Priimek Ime Letnik Rezultat Ime
           
1. KLOJČNIK PETJA 2004 05:28,8 AD Štajerska
2. LOBENWEIN VANESA 2003 05:29,3 AD Štajerska
3. ZBIČAJNIK KAROLINA 2005 05:44,0 AD Štajerska
4. LIZARITURRY APOLLONIO AINHOA  1995 05:44,7 AD Piran
5. FAJFAR NIKA 2004 05:50,2 AD Štajerska
6. KRAMBERGER ANA 2007 05:50,5 AD Štajerska
7. BAJEC NEŽA 2001 06:02,9 AD N. Aurora
8. ČANADI EVA 2000 06:12,5 AK Koper
9. MOČNIK MELANI 2007 08:21,9 AK Koper
Disciplina: 400 m
Spol: DEČKI 2008
Mesto Priimek Ime Letnik Rezultat Klub
           
1. JURMAN LANEJ 2008 01:12,2 AK Koper
Disciplina: 400 m
Spol: DEKLICE 2008
Mesto Priimek Ime Letnik Rezultat Klub
           
1. DOMANJKO VERONIKA 2008 01:16,7 AK Koper
2. BURŠIČ KELI 2008 01:27,9 AK Koper
3. GLAVINA EMI 2008 01:37,3 AK Koper
4. REJA SARA 2008 01:42,8 AK Koper
Disciplina: 400 m
Spol: DEČKI 2009
Mesto Priimek Ime Letnik Rezultat Klub
           
1. JURAK LIN 2009 01:22,1 AK Koper
2. TORKAR LUKA 2009 01:23,3 AK Koper
Disciplina: 400 m
Spol: DEKLICE 2009
Mesto Priimek Ime Letnik Rezultat Klub
           
1. ŠUŠMELJ VITA 2009 01:21,5 AK Koper
2. KOCJANČIČ KAJA 2009 01:24,3 AK Koper
3. ĐURIČIN ANDREA 2009 01:35,9 AK Koper
4. KRSTIĆ KATARINA 2009 01:43,8 AK Koper
Disciplina: 400 m
Spol: DEČKI 2010
Mesto Priimek Ime Letnik Rezultat Klub
           
1. VLAŠIČ VINKE ANTONIO 2010 01:17,1 AK Koper
2. KRŽIČ ŽIGA 2010 01:17,7 AK Koper
3. BRECELJ NEJC 2010 01:22,4 AK Koper
4. BENKIČ JURIJ 2010 01:23,0 AK Koper
5. RATOŠA IVAN 2010 01:24,2 AK Koper
6. ZORMAN VONČINA SVIT 2010 01:38,7 AK Koper
7. FERRARI BRAVO MARCO 2010 01:42,2 AK Koper
8. CAR RUBI 2010 01:42,6 AK Koper
9. MIRNIK SVIT 2010 01:43,7 AK Koper
Disciplina: 400 m
Spol: DEKLICE 2010
Mesto Priimek Ime Letnik Rezultat Klub
           
1. MADRUŠA NEJA 2010 01:24,2 AK Koper
2. MIKIN DINKA 2010 01:31,2 AK Koper
3. ROJAC IRIS 2010 01:32,4 AK Koper
4. PLANINŠEK AMADEJA 2010 01:32,7 AK Koper
5. OBRADOVIČ LANA 2010 01:43,9 AK Koper
6. VRŠIČ INAJA 2010 01:45,0 AK Koper
Disciplina: 400 m
Spol: DEČKI 2011
Mesto Priimek Ime Letnik Rezultat Ime
           
1. FURLAN LEON 2011 01:25,7 AK Koper
2. ČERNI JAN 2011 01:26,2 AK Koper
3. MAČAK GAEL 2011 01:28,2 AK Koper
4. ŽILIĆ VALENTIN 2011 01:31,0 AK Koper
Disciplina: 400 m
Spol: DEKLICE 2011
Mesto Priimek Ime Letnik Rezultat Ime
           
1. DEŽJOT IDA 2011 01:30,9 AK Koper
2. REJA KELI 2011 01:32,3 AK Koper
3. FRANCA TIJA 2011 01:39,1 AK Koper
4. SEVŠEK NIKA 2011 01:51,9 AK Koper
Disciplina: 400 m
Spol: DEKLICE 2012
Mesto Priimek Ime Letnik Rezultat Ime
           
1. PERKLJIČ RINA 2012 01:30,8 AK Koper
2. GRMEK EMA 2012 01:40,2 AK Koper
Disciplina: 400 m
Spol: DEČKI 2013
Mesto Priimek Ime Letnik Rezultat Klub
           
1. STOLICA MAKSIM 2013 01:37,5 AK Koper
2. MAZI ERIK 2013 01:38,6 AK Koper
3. VULIĆ MATEJ 2013 01:41,2 AK Koper
4. GLOBEVNIK MATIJA 2013 01:50,2 AK Koper
5. RODICA SOREN 2013 01:53,5 AK Koper
6. MARSIČ MATIJA 2013 01:55,6 AD N. Aurora
7. BUČAR DAVID 2013 01:57,0 AK Koper
8. MALIĆ MAKSIM 2013 02:02,2 AK Koper
Disciplina: 400 m
Spol: DEKLICE 2013
Mesto Priimek Ime Letnik Rezultat Klub
           
1. ŠTURMAN ZALA 2013 01:27,1 AK Koper
2. ŠAVRON DIANA 2013 01:28,8 AK Koper
3. MOŽE ELA 2013 01:57,3 AK Koper
4. ULAMEC EMA 2013 01:59,6 AK Koper
5. ULAMEC NIKA 2013 02:01,0 AK Koper
6. MESARIČ ANA 2013 02:30,2 AK Koper
Disciplina: 200 m
Spol: DEČKI 2014/2015
Mesto Priimek Ime Letnik Rezultat Klub
           
1. ŠUTALO FILIP 2014 00:50,7 AK Koper
2. KOVAČ MATIJA 2015 01:00,7 AK Koper
Disciplina: 200 m
Spol: DEKLICE 2014/2015
Mesto Priimek Ime Letnik Rezultat Klub
           
1. ŠTURMAN TINKARA 2014 00:50,8 AK Koper
2. SEVŠEK MAŠA 2014 00:52,3 AK Koper
3. GRZENTIČ TIA 2014 00:54,6 AK Koper
4. STOLICA VALERIJA 2015 00:59,7 AK Koper
5. BUČAR EVA 2015 01:10,0 AK Koper

Zadnjič posodobljeno (Torek, 10 December 2019 08:20)

 
Več člankov...
Iskanje
Utrinki
Link_to_Facebook